loading...
پست های آپدیت شده

دانلود رایگان چیت کالاف دیوتی موبایل

آرش حکیم زاده بازدید : 80 دوشنبه 04 مرداد 1400 نظرات (0)

روش حرفه ای شدن

بازی کالاف دیوتی موبایل دارای دو بخش مولتی پلیر و بتل رویال است. که هر دو دارای بازیکن های فوق حرفه ای در سراسر دنیا هستند. اگر امتیاز شما به بالاترین سطح برسد شما مقابل این بازیکن ها قرار می گیرید که عملا کار شما بسیار دشوار است. این بازی شلوغ ترین سرور ها را در حال حاضر دارد و بازی کردن در کنار این بازیکن ها پر از شور و هیجان است ولی به شرطی که شما برنده بازی باشید زیرا هیچ بازنده ای خوشحال نیست. با کمک چیت کالاف دیوتی موبایل که برای هر دو بخش مولتی پلیر و بتل روبال برنامه ریزی شده است شما به راحتی می توانید برنده این نبرد ها باشید. در ادامه به صورت کامل تمامی گزینه های چیت کالاف دیوتی موبایل هم در مولتی پلیر هم در بتل رویال را به شما معرفی می کنیم و نشان می دهیم که شما به راحتی می توانید یک حرفه ای باشید.

مولتی پلیر

مولتی پلیر قدیمی ترین مود بازی های انلاین است و طرفداران زیادی دارد. اصلی ترین نکته در بازی های مولتی پلیر سرعت انتخاب و دقت بالای تیر اندازی است. زیرا در این بخش بازی شما فرصت اشتباه کردن ندارید چون دارای مقدار جان زیادی نیستید بر خلاف بازی های بتل رویال شما با سه یا چهار گلوله کشته می شوید. چیت کالاف دیوتی موبایل به شما هم در تیراندازی کمک می کند هم در نقشه کشیدن و طرز بازی کردن و در کل سطح بازی شما را به حداکثر می رساند.

1.نقشه کشیدن و طرز بازی کردن

در بازی های شوتینگ کسی که موقعیت مکانی بهتر را دارد دست بالا را دارد و حتی با دقت تیر اندازی پایین تر هم می تواند دشمن خود را کشته و برنده بازی شود. برای اینکه موقعیت مکانی خود را بهتر از دشمن خود کنیم ابتدا باید بدانیم شخص مقابل ما در چه نقطه از نقشه است و از کجای نقشه عبور می کند. پس به سراغ اولین گزینه از چیت کالاف دیوتی موبایل به نام وال هک می رویم. وال هک دشمن ها را از پشت دیوار یا هر کجای مپ که باشند با رنگ سفید نشان می دهد. اکنون شما موقعیت دشمن خود را می دانید پس فقط کافی است در جای مناسبی قرار بگیرید تا به توانید به راحتی دشمن خود را کشته و برنده بازی شوید. همیشه احتمال غافل گیر شدن شما وجود دارد مثلا طرف مقابل عکس العمل سریعی نشان دهد یا در تیراندازی خبره باشد پس شما به ایم بات که یکی دیگر از گزینه های چیت کالاف دیوتی موبایل است نیاز دارید.

2.دقت تیراندازی برگ برنده شما است

در چیت کالاف دیوتی موبایل ما ایم بات را قرار داده ایم که شما می توانید با تنظیم درصد آن از آن استفاده کنید. اگر با درصد کم از ایم بات استفاده کنید هدف گیری شما بسیار ساده تر می شود و فقط کافی است هدف خود را به نزدیکی دشمن برده و شروع به تیر اندازی کنید می بینید که هدف شما روی او قفل می شود. و اگر با درصد بالا از آن استفاده کنید اصلا نیاز نیست به خود زحمت بدهید فقط کافی است دکمه ایم بات را زده و شروع به تیراندازی کنید دشمن در صدم ثانیه بصورت صد در صد کشته می شود. پس شما برگ برنده اصلی یعنی نبرد رو در رو را دارید پس نگرانی برای باختن بازی ندارید.

بتل رویال بخش جذاب بازی

بتل رویال امروزه جذاب ترین مود بازی انلاین در بین جوامع گیمر ها است. مخصوصا بتل رویال کالاف دیوتی موبایل که پرطرفدار ترین بازی موبایل در حال حاضر است که شما همراه با چیت کالاف دیوتی موبایل یاد می گیرید که چگونه در مود بتل رویال نیز همانند مولتی پلیر حرفه ای شوید. اپشن های چیت کالاف دیوتی موبایل برای مود بتل رویال نیز همانند مولتی پلیر است ولی در چندین گزینه تفاوت هایی دارند و در کل چیت ها در بتل رویال گسترده تر هستند در ادامه به شما به صورت کامل اموزش می دهیم که چیت کالاف دیوتی موبایل در بتل رویال چگونه از شما یک حرفه ای می سازد.

1.هم تیمی های خود را با رهبری کردن نجات بده

هنگامی که شما وارد یک بازی همراه با هم تیمی های خود می شوید بسیار مهم است که همیشه در جای مناسب قرار بگیرید تا از حملات دیگر تیم ها در امان بمانید. شما با چیت کالاف دیوتی موبایل می توانید از گزینه وال هک در بتل رویال نیز استفاده کنید و جان هم تیمی های خود را با رهبری کردن و بردن آنها به مکان مناسب نجات دهید. با کمک وال هک شما به راحتی تمام تیم های حاضر در بازی را در هر کجای نقشه می بینید. شما اکنون برتری مکانی بالایی نسبت به بقیه تیم های حاضر در بازی دارید و با رهبری شما که از چیت کالاف دیوتی موبایل استفاده می کنید و همه چیز را به خوبی میبینید احتمال بردن مسابقه توسط تیم شما بسیار بالا است.

2.یک رهبر واقعی باش

یک رهبر کسی است که همیشه کار را تمام می کند یا حداقل کار را بسیار ساده می کند تا هم تیمی های او کار راحتی داشته باشند و هیچ گونه ریسکی نمی پذیرد. چیت دمیج یکی از گزینه های چیت کالاف دیوتی موبایل است که در بخش بتل رویال بسیار کارامد است. شما به عنوان یک رهبر باید نقش اصلی در دفاع و حمله را داشته باشید تا کار هم تیمی های خود را ساده کنید با چیت دمیج اسلحه شما چندین برابر قوی تر می شود و شما به عنوان رهبر تیم به راحتی دیگر تیم ها را از بین می برید. و تیم خود را در نبرد ها نجات می دهید و برنده بازی می شوید. البته که شما می توانید از ایم بات هم استفاده کنید که در بخشی مولتی پلیر راجع بهش توضیح دادیم که به سادگی هر دشمنی در هر نقطه از نقشه را می کشید و هیچگونه ریسکی قبول نمی کنید.

انتخاب دست شماست

چیت کالاف دیوتی موبایل یک فایل است که دارای گزینه هایی برای بتل و مولتی است که شما با خرید آن می توانید در هر دو بخش از آن استفاده کنید و گزینه ها را به دلخواه خود روشن یا خاموش کنید و در هر بخشی که دوست دارید از آن استفاده کنید و مطمعن باشید که این فایل به هیچگونه ابزاری برای ورود به بازی نیازمند نیست و بازی را روی سرور اصلی اجرا می کند و بسیار امن است.

چرا کالاف دیوتی موبایل محبوب است

اولین دلیل این است که این بازی از سری بازی های کالاف دیوتی است. کمتر گیمری وجود دارد که با بازی های کالاف دیوتی خاطره نداشته باشد. این بازی محبوب ترین بازی شوتینگ در بین جوامع گیمر ها است که هر چند سال یکبار یک نسخه جدید به سری بازی های خود اضافه می کند. همان گونه که کالاف دیوتی در موبایل موفق شده است در کامپیوتر نیز موفق است. وارزون در حال حاضر پر طرفدار ترین بازی جهان بر اساس تعداد پلیر انلاین است. این بازی با اپشن زیاد و بی نظیر خود در حین بازی شما را به اعماق جنگ می برد و سرباز بودن ر از نزدیک حس می کنید. امید که در اینده شاهد نسخه های جذاب تر و بهتر نسبت به الان از این بازی پر طرفدار باشیم.

زولا یکی از بازی های پرطرفدار مولتی پلیر این روزهای ایران است که بسیاری از پلیر های بازی های انلاین در حال بازی کردن آن هستند. این بازی طی دو و سه سال گذشته به معروفیت زیادی رسیده است. طوری که هر سایتی را باز میکنید تبلیغ زولا را روی صفحه اصلی آن سایت میبینید. ولی این بازی در اصل از چهار و پنج سال پیش شروع به کار کرد. و مسابقات زیادی را برگزار و جوایز زیادی اهدا کرد. و سطح رقابتی بسیار بالایی را به نمایش گذاشته است.  که همین دلیل خوبی است که افرادی به دنبال هک زولا یا چیت زولا باشند. تا بتوانند در این رقابت ها موفق شوند و سطح بازی بالایی را به نمایش بگذارند. در ادامه به شما کاربرد های چیت زولا را آموزش میدهیم و کاربرد اجزای هک زولا را توضیح میدهیم.

کاربرد های چیت زولا

چیت زولا کاربرد های مختلفی هم برای پیروز شدن در نبرد هم برای ایتم های بازی و هم برای کسب درامد به شما میدهد. همانطور که در بالا گفتم بازی های مولتی پلیر از سرعت بالایی برخوردارند و عکس العمل و فکر بازی حرف اول را میزند. در ادامه شما میبینید که چگونه چیت زولا باعث میشود شما یک حرفه ای در این بازی شوید.

موقعیت مکانی دشمن

بازی های مولتی پلیر مود های مختلفی دارند از قبیل مبارزه تیمی و خرابکاری و قتل عام که در همه این مود ها دانستن جای دشمن شما ضروری است. چون تمامی مپ های این بازی جاهای مخفی شدن زیادی دارند و گاهی شما فراموش میکنید که همه جا را چک کنید و ناگهان میبینید که یک دشمن کمپر شمارو از پشت کشته و شما بازی را باخته اید. در هک زولا ما یک گزینه به نام وال هک داریم که به شما این قابلیت رو میدهد که دشمنان خود را با رنگ های سفید یا قرمز یا سبز در هر کجای مپ ببینید و مراقب آنها باشید و چون در بازی های مولتی پلیر مقدار جان بازیکنان بسیار کم است شما به راحتی میتوانید اکثر دشمنان خود را فقط با دانستن جای آنها بکشید. ولی گاهی دشمن شما یک حرفه ای است که به راحتی با تیر اندازی بهتر شما را میکشد. پس شما نیاز دارید اسلحه های بهتری داشته باشید. در ادامه به شما یکی دیگر از گزینه های چیت زولا که مهارت شما رو در تیر اندازی بهتر میکند آشنا میکنیم.

اسلحه های قویتر،شانس بیشتر

در بازی زولا لگد اسلحه یکی از نکات مهم هنگام تیراندازی است. در یک مبارزه رو در رو از فاصله دور بازیکنی که بتواند لگد اسلحه خود را بهتر بگیرد برنده نبرد است. زیرا اگر شما لگد اسلحه خود را بگیرید میتوانید هدف خود را روی دشمن نگه دارید. پس لگد به حدی مهم است که بازیکن ها برای کاهش لگد اسلحه خود یه سراغ خرید ایتم کاهش لگد فروشگاه بازی میروند. ولی شما نیاز به این ایتم ندارید ما در چیت زولا گزینه لگد اسلحه را اضافه کرده ایم که شما بتوانید لگد اسلحه خود را کاهش یا به صفر برسانید. به این صورت شما شانس بالایی برای پیروزی در نبرد دارید ولی ممکن است باز هم اشتباه کنید یا دشمن شما هم به خوبی شما بتواند لگد اسلحه خود را کنترل کند. پس درصد پیروزی شما صد در صد نیست پس به سراغ گزینه بعدی چیت زولا میرویم که شانس پیروزی شما را صد در صد میکند.

هدف گیری مثل حرفه ای ها

همانطور که در بالا گفتیم گزینه کنترل لگد اسلحه شانس پیروزی شما رو قطعی نمیکند. پس به سراغ ایم بات که مهم ترین گزینه هک زولا است میرویم. ایم بات نام ابزاری است که با استفاده از آن فقط با یک کلیک هدف شما روی دشمن قفل شده و شروع به تیر اندازی میکنید. این ویژگی منحصر به فرد چیت زولا کار هر دشمنی را از هر فاصله ای و در هر مکانی را تمام میکند. و میتوان گفت که فقط شخصی مثل خودتان توان کشتن شما را دارد.

پول به پای بازی نریز

در بازی زولا هر چقدر که مهارت مهم باشد تفنگ های بازی و ایتم ها نیز مهم هستند به صورتی که بهترین اسلحه های بازی را باید به صورت ماهانه با شارژ کردن اکانت خود خرید و استفاده کرد. پس شما برای بازی در سطح بالا مجبور به خرید اسلحه هستید. و حتی بیشتر از آن مجبور به خرید آیتم هایی مانند جلیقه یا کیت خنثی سازی یا دستکش سریع هستید تا بتوانید به سطح امادگی بالایی برسید. و حتی مجبور به خرید دسته کارت های بازی برای مجهز گردن اسلحه های خریداری شده شما به قطعات زیبا و کاربردی مانند هدف ها یا خفه کن ها هستید. پس تا اینجا شما باید کلی پول خرج بازی خود کنید تا به سطح بالایی برسید. ولی در هک زولا ما برای شما گزینه ای به نام افزودن طلا گذاشته ایم تا شما با کمک آن بتوانید حساب خود را شارژ کنید و از تمامی ایتم های بازی استفاده کامل را ببرید. و بدون پرداخت هرگونه پولی به بازی،خود را برای بازی کردن در سطح بالا آماده کنید. البته تمام این گزینه های بالا در صورتی مهم هستند که شما نخواهید از ایم بات یا وال هک استفاده کنید. در صورت استفاده از آنها اصلا نوع تفنگ شما مهم نیست زیرا شما با یک کلیک دشمنان خود را هلاک میکنید.

بازی با خیال راحت

چیت زولا اصلا نیازی به جیلبریک یا هرگونه ابزار دیگری برای ورود به بازی ندارد. بلکه خود هک زولا به صورت کاملا مطمعن و امن از انتی چیت بازی عبور میکند و شما به راحتی در سرور اصلی مشغول بازی میشوید. فایل هک زولا به صورت انلاین با هر اپدیت انتی چیت بازی،اپدیت میشود تا بصورت امن و سریع بتوانید به سرور اصلی متصل شوید و بدون اینکه شناسایی شوید به بازی کردن ادامه دهید.

کسب درامد با بازی کردن

بازی زولا در هر فصل خود مسابقات زیادی را با جوایز نقدی هنگفت برگزار میکند. شما فقط کافی است در مود دلخواه خود ثبت نام کنید و به مبارزه بپردازید و مطمعن باشید با خرید هک زولا به آسانی میتوانید برنده این مبارزه ها باشید و مبالغ هنگفتی را به جیب خود واریز کنید. به این صورت میتوانید به راحتی علاوه بر بازی کردن کسب درامد نیز داشته باشید.

یکی دیگر از راه های کسب درامد با هک زولا فروش ایتم های بازی به دیگران است. که شما میتوانید در ازای مبلغی برای شخص دیگر ایتمی را هدیه بفرستید که امروزه بین طرفداران زولا این حرکت خرید و فروش رواج بسیاری پیدا کرده است.

دسترسی کامل و آسان به همه چیز

در فایل چیت یا هک زولا شما به تمامی گزینه های  خود دسترسی کامل دارید. و به دلخواه میتوانید هرکدام را روشن یا خاموش کنید. کار کردن با آن اصلا نیاز به مهارت خاصی ندارد فقط گزینه های مورد نظر خود را روشن یا خاموش کنید و وارد بازی شوید.

خرابکاری در زولا

خرابکاری نام مود اصلی بازی است که مسابقات مهم در این مود برگزار میشود. و از جذابیت بالایی برخوردار است. و استفاده اصلی شما از هک زولا در این مود خواهد بود. زیرا هر فرد در هر راند فقط یکبار زنده میشود پس شما به دقت تیر اندازی بالایی نیاز دراید تا بتوانید به راحتی همه را در یک راند بکشید یا حداقل کسی شما را نکشد. چون در این راند همیشه یک طرف بازی بمب گزار هستند و طرف دیگر خنثی کننده بمب هستند. خیلی مهم است که بدانید شخصی که بمب را گذاشته در کجای نقشه پنهان شده است یا اگر خنثی کننده باشید نیاز دارید که بدانید بمب گزار در کجای نقشه پنهان شده است و منتظر است تا شما بمب را خنثی کنید تا بیرون آید و شما را بکشد پس شما به وال هک که یکی از گزینه های هک زولا بود نیاز دارید تا نقشه های دشمن خود را به هم بزنید و حرکات دشمن خود را پیشبینی کنید.

با هک زولا قتل عام کن

مود پر طرفدار بازی زولا یا اکثر بازی ها قتل عام است. که روش بازی آن اینگونه است که تعدادی بازیکن در یک نقشه حاضر شده و شروع به کشتن یک دیگر میکنند. بعد از هر بار مردن شما دوباره در یک مکان دیگر از نقشه زنده میشوید و این روند ادامه دارد تا بالاخره یک نفر به امتیاز کافی برسد یا وقت بازی تمام شود. این مود نیز یکی از مود های مسابقات زولا است که بازیکن های زیادی نیز در آن شرکت میکنند. و مطمعن باشید با هک زولا هیچ حریفی در این مود ندارید.

زولا یک بازی ایرانی یا ترکیه ای ؟

زولا در اصل اولین بار در ترکیه ساخته شد و فقط در این کشور بازیکن هایی مشغول به بازی داشت. تا اینکه ایران و اروپا و امریکا با خرید سرور از سازنده بازی سرور ها را به کشور خود بردند و بازی را برای خود بازنویسی کردند. برای همین در حال حاصر زولای ترکیه،زولای ایران، زولای امریکا و زولای اروپا در جریان هستند که سرور هر کدام جدا از دیگری و پلیر های متفاوتی دارند حتی منو های متفاوتی و حتی تعداد سرور متفاوتی از یکدیگر دارند.

دلیل محبوب بودن زولا

بازی زولا به دلیل اینکه سیستم عامل بالا و قدرتمندی برای اجرای بازی نمیخواهد به صورت آسان در دسترس اکثر پلیر های بازی های انلاین قرار دارد. و همگی میتوانند به آسانی آن را بازی کرده بدون اینکه نیاز به سیستم عامل قدرتمندی داشته باشند. بر خلاف بقیه بازی های انلاین که قشر ضعیف توانایی خرید سیستم عامل قدرمند برای اجرای آن بازی هارا ندارند. که همین دلیل بر پر طرفدار بودن زولا است.

در این مقاله تمام سعی ما این بود که شما با بازی زولا آشنا شوید و ببینید که هک زولا چگونه به شما کمک میکند که در بازی زولا یک حرفه ای باشید و در مسابقات این بازی برنده شوید و بدرخشید.

منبع: اول گیم

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 38
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 14
 • آی پی دیروز : 38
 • بازدید امروز : 57
 • باردید دیروز : 108
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 165
 • بازدید ماه : 221
 • بازدید سال : 22,573
 • بازدید کلی : 23,762